Kouluratsastuskilpailut 11.10.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 031-040) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetty 06.10.2020 kello 22.30

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Emmy (VRL-14926) - Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
2. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
4. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
5. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
6. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039
7. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
8. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
9. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
10. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
12. Cherry (VRL-12299) - Nokisutari
13. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
14. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
15. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
16. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Caeau Elysian VH17-025-0044
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Luukas
18. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
19. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
20. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
21. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
22. Siguri (VRL-11290) - Vennamon Kaama VH15-018-1772
23. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
24. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin
25. Zack (VRL-01221) - Flipina Yemn VH20-034-0033
26. Siguri (VRL-11290) - Anffin Huurrekukka VH15-018-1637
27. Siguri (VRL-11290) - Hiprakan Sinette VH17-018-0835
28. miivi (VRL-13320) - Jopelo
29. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Elfennaidd VH18-026-0069
30. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
2. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
3. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
4. Siguri (VRL-11290) - Vennamon Kaama VH15-018-1772
5. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
6. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
8. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
9. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
10. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Elfennaidd VH18-026-0069
12. Siguri (VRL-11290) - Anffin Huurrekukka VH15-018-1637
13. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Luukas
15. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
16. Siguri (VRL-11290) - Hiprakan Sinette VH17-018-0835
17. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Caeau Elysian VH17-025-0044
18. Cherry (VRL-12299) - Nokisutari
19. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
20. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
21. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
23. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
24. Zack (VRL-01221) - Flipina Yemn VH20-034-0033
25. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
26. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
28. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
29. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin
30. miivi (VRL-13320) - Jopelo

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Shugo Snilli VH15-031-0762
2. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
3. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
4. JP (VRL-01948) - Alathea
5. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
6. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
7. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
8. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
9. Liia (VRL-11284) - Krunebys Pawl
10. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
11. JP (VRL-01948) - Intrada
12. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
13. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
14. Cherry (VRL-12299) - Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
15. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
16. meea (VRL-09844) - It's Only Lady Chaos VH20-115-0011
17. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
18. meea (VRL-09844) - Gamander VH20-057-0006
19. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
20. Serena (VRL-09334) - R'ad al Rayydan VH17-003-0153
21. meea (VRL-09844) - Applenach Bettina VH20-057-0014
22. Liia (VRL-11284) - Fabelfigur GER
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
24. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
25. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
26. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
27. Kida (VRL-08368) - Stormy Kenzo VH20-035-0115
28. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
29. Siguri (VRL-11290) - Tiernan Varja VH16-018-2134
30. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
2. Kida (VRL-08368) - Stormy Kenzo VH20-035-0115
3. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
4. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
5. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
6. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
7. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
8. meea (VRL-09844) - Gamander VH20-057-0006
9. Liia (VRL-11284) - Shugo Snilli VH15-031-0762
10. Siguri (VRL-11290) - Tiernan Varja VH16-018-2134
11. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
12. JP (VRL-01948) - Alathea
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
14. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
15. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
16. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
17. JP (VRL-01948) - Intrada
18. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
19. Liia (VRL-11284) - Krunebys Pawl
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
21. Cherry (VRL-12299) - Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
22. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
23. Serena (VRL-09334) - R'ad al Rayydan VH17-003-0153
24. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
25. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
26. Liia (VRL-11284) - Fabelfigur GER
27. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
28. meea (VRL-09844) - Applenach Bettina VH20-057-0014
29. meea (VRL-09844) - It's Only Lady Chaos VH20-115-0011
30. JP (VRL-01948) - Rosie Chic