Kouluratsastuskilpailut 10.10.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 021-030) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (16/30) TT
4. Vaativa B (16/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
2. meea (VRL-09844) - Kettupolun Vilina VH19-018-0407
3. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
4. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
5. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
6. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
7. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
8. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
9. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
10. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
11. Siguri (VRL-11290) - Kevätrinteen Vilna VH15-018-2614
12. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
13. enna (VRL-14704) - Runon Narkissos VH18-018-2262
14. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
15. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Zelda VH14-027-0226
16. meea (VRL-09844) - Vappulan Tyrsky VH19-018-0405
17. meea (VRL-09844) - Helmiahon Kaamoskeiju VH18-018-1982
18. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
19. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
20. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
22. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
23. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
24. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
25. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
26. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
27. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
28. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
29. Zack (VRL-01221) - Maxmilian Yemn VH20-090-0009
30. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Siguri (VRL-11290) - Kevätrinteen Vilna VH15-018-2614
2. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
3. Zack (VRL-01221) - Maxmilian Yemn VH20-090-0009
4. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
5. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
6. meea (VRL-09844) - Myrskylän Epeli VH19-018-0863
7. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
8. enna (VRL-14704) - Vuornan Wänkävirsu VH18-018-2122
9. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
10. meea (VRL-09844) - Helmiahon Hillosokeri VH19-018-0859
11. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
12. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
13. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
14. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
15. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
16. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
17. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
18. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
19. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Zelda VH14-027-0226
20. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
21. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
22. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
23. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
24. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
25. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
26. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
27. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
28. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
29. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
30. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429

3. Vaativa B (16/30 osallistujaa)
1. Knipse (VRL-14657) - Vappulan Udelma VH20-018-0446
2. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
3. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
4. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
5. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
6. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
7. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
8. meea (VRL-09844) - Jitterbug K VH20-029-0047
9. meea (VRL-09844) - Barberry Jade VH20-029-0021
10. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
11. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
12. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
13. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
14. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
15. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
16. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624

4. Vaativa B (16/30 osallistujaa)
1. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
2. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
3. meea (VRL-09844) - Helmiahon Muskettisoturi VH19-018-0856
4. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
5. meea (VRL-09844) - Rowandell Caramba VH19-077-0004
6. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
7. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
8. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
9. meea (VRL-09844) - Rowandell Candina VH19-031-0322
10. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
11. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
12. Knipse (VRL-14657) - Vappulan Udelma VH20-018-0446
13. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
14. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
15. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
16. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035