Kouluratsastuskilpailut 07.10.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 021-030) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (16/30) TT
4. Vaativa B (16/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Zack (VRL-01221) - Maxmilian Yemn VH20-090-0009
2. meea (VRL-09844) - Vappulan Tyrsky VH19-018-0405
3. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
4. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
5. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
6. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
7. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
9. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
10. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
11. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
12. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
13. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
14. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
15. meea (VRL-09844) - Kettupolun Vilina VH19-018-0407
16. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
18. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
19. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
20. enna (VRL-14704) - Runon Narkissos VH18-018-2262
21. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
22. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
23. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
24. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
25. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Zelda VH14-027-0226
26. meea (VRL-09844) - Helmiahon Kaamoskeiju VH18-018-1982
27. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
28. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657
29. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
30. Siguri (VRL-11290) - Kevätrinteen Vilna VH15-018-2614

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
2. enna (VRL-14704) - Vuornan Wänkävirsu VH18-018-2122
3. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
4. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
5. meea (VRL-09844) - Helmiahon Hillosokeri VH19-018-0859
6. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
7. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
8. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
9. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
10. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
11. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
12. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
13. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Zelda VH14-027-0226
14. meea (VRL-09844) - Myrskylän Epeli VH19-018-0863
15. Siguri (VRL-11290) - Kevätrinteen Vilna VH15-018-2614
16. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
17. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
19. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
21. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
22. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
23. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
24. Zack (VRL-01221) - Maxmilian Yemn VH20-090-0009
25. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
26. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
27. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
28. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
29. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
30. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030

3. Vaativa B (16/30 osallistujaa)
1. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
2. meea (VRL-09844) - Jitterbug K VH20-029-0047
3. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
4. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
5. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
6. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
7. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
8. meea (VRL-09844) - Barberry Jade VH20-029-0021
9. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
10. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
11. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
12. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
13. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
14. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
15. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
16. Knipse (VRL-14657) - Vappulan Udelma VH20-018-0446

4. Vaativa B (16/30 osallistujaa)
1. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
2. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
3. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
4. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
5. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
6. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
7. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
8. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
9. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
10. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
11. Knipse (VRL-14657) - Vappulan Udelma VH20-018-0446
12. meea (VRL-09844) - Rowandell Candina VH19-031-0322
13. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
14. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
15. meea (VRL-09844) - Rowandell Caramba VH19-077-0004
16. meea (VRL-09844) - Helmiahon Muskettisoturi VH19-018-0856